INŻYNIER AUTOMATYK – PROGRAMISTA PLC / SCADA

Miejsce pracy: Wrocław / Kąty Wrocławskie

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, elektronika, informatyka, mechanika lub podobne
  • inżynier z doświadczeniem zawodowym w branży automatyki lub zdolny absolwent gotowy do intensywnej nauki (zapraszamy do składania aplikacji także studentów studiów zaocznych)
  • dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego oraz doświadczenie w programowaniu sterowników PLC oraz systemów SCADA i HMI
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz sprawność poruszania się po rzeczywistym obiekcie przemysłowym
  • analityczne myślenie, kreatywność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych – dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz pozwalającym
    na czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia (SEP do 1kV)
  • znajomość języków programowania wysokiego poziomu (Visual BasicC++C#JAVA)
  • wiedza z zakresu obsługi relacyjnych baz danych i SQL
  • umiejętność obsługi programów typu CAD

Oferujemy:

  • udział w kompleksowych projektach automatyki – od przygotowania koncepcji, przez wykonanie projektu, programowanie i produkcję systemów sterowania – po wdrożenie
  • możliwość rozwoju przy tworzeniu nowoczesnych, autorskich rozwiązań w branży automatyki z wykorzystaniem szerokiej gamy sprzętu i oprogramowania oraz przy wsparciu doświadczonych inżynierów
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • szkolenia techniczne
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Oferty – CV i list motywacyjny – prosimy kierować na adres praca@dbproject.pl.

Zachęcamy do aplikowania również absolwentów oraz osoby z mniejszym doświadczeniem – jednak w takim przypadku prosimy o rzetelną informację dotyczącą praktyki zawodowej.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

INŻYNIER ELEKTRYK – PROJEKTANT BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się projektowaniem rozdzielnic elektrycznych, sterowniczych i zasilających, a do jej głównych zadań będzie należeć:

  • tworzenie schematów elektrycznych jedno- i wielokreskowych oraz rysunków montażowych rozdzielnic,
  • projektowanie instalacji elektrycznych oraz tras kablowych w obiektach przemysłowych,
  • ścisła współpraca z działem automatyki oraz działem prefabrykacji rozdzielnic,
  • przygotowywanie zestawień materiałowych do zamówień,
  • kontakty z podwykonawcami oraz klientami.

  • wykształcenie wyższe techniczne – elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, elektromechanika lub automatyka,
  • dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego wspomagającego projektowanie (SEE Electrical Expert, ePlan lub inne),
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną (DTR, schematy elektryczne, rysunki techniczne),
  • kreatywność, zaangażowanie, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość niezbędnych norm i rozporządzeń z zakresu elektrycznego,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • udział w kompleksowych projektach z zakresu elektryki i automatyki – od przygotowania koncepcji, przez wykonanie projektu, programowanie i produkcję systemów sterowania – po wdrożenie,
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze w zespole doświadczonych inżynierów elektryków, automatyków oraz elektromonterów,
  • możliwość rozwoju przy tworzeniu nowoczesnych, autorskich rozwiązań w branży elektrycznej i automatyki z wykorzystaniem szerokiej gamy sprzętu i oprogramowania oraz przy wsparciu doświadczonych pracowników,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • szkolenia techniczne,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.