O FIRMIE

Firma DB Project to doświadczony zespół oferujący kompleksowe usługi automatyzacji procesów przemysłowych.

Jak działamy

Założona w 2001roku przez studenta Politechniki Wrocławskiej Marka Firgolskiego firma początkowo świadczyła usługi programowania baz danych z uwzględnieniem szczegółowych wymagań funkcjonalnych określonych przez klienta.

Od 2005 roku DB Project działa głównie w branży automatyki przemysłowej, dostarczając całościowych rozwiązań – od przygotowania koncepcji, poprzez wykonanie projektu, programowanie i produkcję systemów sterowania – po wdrożenie.

DB Project od wielu lat ściśle współpracuje z PPW Araj Sp. z o.o., a obecnie z Araj Realizacje Sp. z o.o. – liderem rynku w branży rolnej. Efektem tej kooperacji jest automatyzacja kilkuset obiektów na całym świecie, poza Polską między innymi na Ukrainie, Białorusi, w Rosji, Mołdawii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie.

Kim jesteśmy

DB Project to zespół ambitnych inżynierów-pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem zarówno w zakresie automatyki, jak i elektryki. Kompleksowe realizacje DB Project są możliwe dzięki współpracy:

  • Zespół Projektowania Elektrycznego (projektowanie elektryczne, przygotowanie schematów rozdzielnic sterowniczych oraz AKPiA)
  • Zespół Programowania Automatyki (projekty automatyki i AKPiA, programowanie, uruchomienia)
  • Zespół Produkcyjny (prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i montaż obiektowy).

Co oferujemy

Wykorzystując nabywane przez wiele lat doświadczenie, proponujemy naszym Klientom autorskie rozwiązania w zakresie automatyzacji, których implementacja w różnych branżach pozwala skracać i upraszczać proces obsługi oraz obniżać koszty inwestycji. Dla przedsiębiorstw korzystających z usług DB Project to sposób na podniesienie konkurencyjności. Zachęcamy do skorzystania z usług DB Project.

Szczegółowa oferta znajduje się tutaj »
Zobacz też: Wybrane realizacje »

Brak możliwości komentowania.